news blogu:
4. kolo miss zde
udělám růčo
dělaný nápis :DClick

deník Natálie-2. kapitola

7. října 2008 v 19:57 | Karolkaf117 |  ♥moje příběhy!♥

1.9.2008


Tak a je to tady. Srdce mi buší jako o závod. Za pár minut půjdu do školy neboli na autobusovou zastávku. Ustelu si, dojdu si na záchod, učešu se, vyčistím si zuby, obléknu se a nakonec se nasnídám. Řeknu mamce zbohem a jdu na zastávku..... O pár minut později dojdu posledních pět cm a jsem tam. Pozdravím dvojčata Martovi. Petr je vcelku pohledný... a jeho sestra vypadá mile. Tak tam stojím pár cm od Petra a Alice, a co neslyším: "Koukej na tu Spicovou docela kus.... co říkáš? Nevím, ale k zahození není, tobě se Péťo líbí? No....Co no? Nenapínej mě! Je krásná jako květ růže! Ty básníš? Já tě teda nepoznávám! No a? Nemůžu být alespoň jednou zamilovanej? Máš pravdu... Zbalíš jí? Budu se snažit. Tak hodně štěstí. Díky Ali."
Dělala jsem jakoby jsem nic neslyšela. Autobus už přijíždí. Petr mě pustil. Byla jsem ráda, že se mu líbím, ale já ho taky miluju. Tak co mám dělat? Ve třídě jsem na něho dělala oči.... On na mě taky!! Byla jsem v sedmém nebi!! Pak ke mne přilít papírek se vzkazem od Petra. Bylo tam: " Ahoj máš kluka?" On má tak krásný rukopis. Já mu odepsala: " Ne a ty?.. ne kdo se ti líbí ze třídy... Mě nikdo a tobě... Nekecej já ti taky řeknu pravdu! Tak dobře líbíš se mi ty!...... Fakt? Ty mě totiž taky!" Já jsem skoro vyskočila radostí ze židle. Pak mi ještě napsal: " Nechceš dneska jít na procházku? Jasně ráda!"
Pak jsem šla domů a ve čtyři hodiny odpoledne se sejdeme! Mocinky se těšim!! Jako malé dítě na dárek!!konec 2. kapitoly :O)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

máte rádi chemii??

jasně:D 30% (3)
docela 0% (0)
moc ne.. 10% (1)
ne 30% (3)
sem na ní alergická!! 30% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama